Dla stolarzy i nie tylko
Przemysł

Dla stolarzy i nie tylko

Stolarz, człowiek który od lat zajmuje się produkcją i montowaniem mebli drewnianych czy mebli z płyty, doskonale wie jak duże znaczenie mają właściwej jakości złącza meblowe.

Zawód stolarza to nie tylko odpowiednie docięcie płyty, to także dostosowanie do niej złączy, aby mebel był solidnie skręcony. To one stanowią podstawę dobrze połączonych płyt oraz stabilność wykonanego mebla, nie zależnie od tego czy jest to mała szafka na buty czy duża szafa przesuwna w garderobie. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy, tutaj trzeba zastosować fachową jakość i profesjonalne podejście, tak aby meble były wysokiej jakości i służyły przez długie lata.

W ofercie znajdziesz to czego szukasz

Oferta na wkręty meblowe jest ogromna. Każdy stolarz zajmujący się wykonywaniem mebli, wie doskonale jak ważna jest jakość i wytrzymałość takich złączy meblowych, dlatego wkręty meblarskie wysokiej jakości to podstawowa kwestia każdego stolarza, który zajmuje się produkcją i montażem mebli.

Majsterkowicze też skorzystają

Istnieje również szeroka grupa osób, nazywających się majsterkowiczami, którzy samodzielnie wykonują różnego rodzaju meble z płyty, oni także mogą zastosować wkręty do łączenia płyt meblowych, dzięki których ich meble będą fachowo i solidnie wykonane. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy, tylko najlepsze złącza meblowe zapewnią o solidności wykonania mebla, albowiem one stanową podstawę łączenia i stabilności mebli wykonanych z płyty. Wybierając wkręty meblowe, pamiętajmy o ich właściwej szerokości i długości, aby odpowiednio zostały wpasowane w mebel na wymiar.