Jakie zalety ma najem długoterminowy aut?
Motoryzacja

Jakie zalety ma najem długoterminowy aut?

Zakup samochodu na własność to obecnie tylko jedna z możliwości jego sfinansowania. Rozwiązaniem alternatywnym jest wynajem długoterminowy samochodu. Jest to opcja, która ma bardzo wiele zalet. Firmy, których specjalnością jest wynajem długoterminowy aut oferują bardzo dogodne warunki.

Wynajem długoterminowy: dla kogo?

Wynajem długoterminowy samochodu to usługa, z której najczęściej korzystają firmy. Dla firm wynajem długoterminowy samochodu jest rozwiązaniem bardzo korzystnym. Przedsiębiorcy mają bowiem prawo do odliczenia kosztów miesięcznej raty od kosztów uzyskania przychodu. Na ogół też decydując się na wynajem długoterminowy aut nie trzeba wnosić wkładu własnego.

Firmy, które oferują wynajem długoterminowy aut oferują swoim klientom szeroki pakiet usług dodatkowych. Obejmuje on nie tylko serwisowanie, ale także koszty wymiany opon oraz ubezpieczenie.

Czy najem długoterminowy jest wyłącznie dla firm?

Najem długoterminowy najbardziej popularny jest wśród firm. Nie oznacza to jednak, że najem długoterminowy jest usługą, z której indywidualni klienci nie mogą skorzystać. Firmy, których specjalnością jest najem długoterminowy przygotowują także ofertę dla osób prywatnych. Auta na abonament to rozwiązanie, które jest bardziej korzystne niż zakup samochodu na kredyt.

W przypadku auta na abonament klienci również mogą liczyć na dodatkowe usługi. To możliwość korzystania z nowego samochodu znanej, wybranej przez siebie marki w bardzo korzystnej cenie. To dobra opcja dla osób lubiących często zmieniać samochód.