Nowoczesna obróbka metali metodą CNC
Przemysł

Nowoczesna obróbka metali metodą CNC

Obróbka metali metodą skrawania i frezowania stosowana jest od lat. Dzisiaj odbywa się ona z wykorzystaniem maszyn sterowanych komputerowo. Obróbka metali Poznań cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Jakie materiały są obrabiane?

Obróbka metali Poznań metodą CNC znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Posiadany nowoczesny park maszynowy pozwala na obrabianie bardzo różnych rodzajów stali, metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych. Nowoczesne frezarki i tokarki CNC sprawiają, że usługi CNC Poznań świadczone są na bardzo wysokim poziomie.

Maszyny te umożliwiają też wykonanie nie tylko prostych elementów, ale także takich o naprawdę bardzo skomplikowanych kształtach. Obróbka pozwala precyzyjnie wykonać między innymi takie elementy, jak: tuleje, pierścienie, ślimaki, radiatory, śruby specjalne. Obróbka CNC Poznań to nie tylko toczenie, ale także frezowanie.

Do jakich branż adresowane są usługi CNC?

Usługi CNC świadczone są dla przedsiębiorstw z różnych branż. Automatyczna obróbka metali pozwala świadczyć usługi CNC Poznań dla przemysłu spożywczego, chemicznego, ciężkiego, farmaceutycznego. Obróbka CNC Poznań to proces bardzo wydajny i korzystny pod względem finansowym. Wszystkie przyjęte zlecenia realizowane są w krótkim czasie.

Jest to zasługa nowoczesnych tokarek i frezarek CNC, które wykorzystywane są do obróbki. Wszystkie gotowe elementy wykonane są niezwykle dokładnie i precyzyjnie, co jest jeszcze jedną zaletą obróbki metali CNC.