Tłumaczenia języka angielskiego
Usługi

Tłumaczenia języka angielskiego

Jeśli chcesz, aby profesjonalne biuro tłumaczeń zrealizowało dla Ciebie przekład dokumentów na j.angielski lub zobowiązało się do tłumaczenia ustnego np. podczas konferencji, zapraszamy do kontaktu! Nasze biuro tłumaczeń tworzy 60-osobowy zespół współpracujący dodatkowo z ponad 60 tłumaczami zewnętrznymi.

Tłumaczenia z j. angielskiego i na j. angielski

Zapewniamy tłumaczenia ustne i pisemne, w tym także tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) z j. angielskiego i na j. angielski. Przestrzegamy odpowiednich procedur, bierzemy odpowiedzialność za realizowane przekłady i zachowujemy dyskrecję.

Tłumaczenia dokumentów z i na język angielski

Wykonamy dla Ciebie tłumaczenie dokumentów na j. angielski lub z j. angielskiego na j.polski. Może to być np. umowa z pracodawcą, wynik badania medycznego, instrukcja obsługi, sprawozdanie, dyplom uniwersytecki albo biznesplan.

Tłumaczenia techniczne z i na j. angielski

Tłumaczenia techniczne obejmują m.in. dokumenty projektowe, rysunki techniczne, podręczniki, katalogi produktów, katalogi usług, kosztorysy i dokumenty przetargowe. To zwykle tłumaczenia specjalistyczne, które wymagają znajomości branży i słownictwa z nią związanego. W naszym biurze mamy najlepszych specjalistów zarówno od j. angielskiego, jak i od wiedzy technicznej.

Tłumaczenia ustne z i na j.angielski

Przeprowadzamy tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne podczas kongresów, seminariów, sympozjów, spotkań i negocjacji biznesowych, szkoleń, konferencji i wielu innych wydarzeń organizowanych w j.angielskim. Możemy pomóc w przekładach między innymi z dziedzin, takich jak: energetyka i odnawialne źródła energii, ochrona środowiska, marketing i reklama, prawo, finanse, transport, przemysł zbrojeniowy i lotnictwo.

Tłumaczenia prawnicze z i na j. angielski

Z najwyższą rzetelnością i dyskrecją realizujemy także tłumaczenia prawnicze, w tym na przykład: akty prawne, certyfikaty, dokumenty procesowe, gwarancje bankowe, sprawozdania finansowe, umowy handlowe i zaświadczenia o niekaralności.

Tłumaczenia przysięgłe z i na j. angielski

Jeśli chcesz, aby zlecone tłumaczenia były respektowane w instytucjach jako oficjalne dokumenty, wybierz tłumaczenia przysięgłe nazywane inaczej uwierzytelnionymi. W biurze tłumaczeń wykonujemy też tłumaczenia przysięgłe ustne na j. angielski i z j. angielskiego.