Tłumaczenia języka niemieckiego
Usługi

Tłumaczenia języka niemieckiego

Nasze profesjonalne biuro tłumaczeń wykona dla Ciebie przekłady dokumentów z niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki. Zajmujemy się też tłumaczeniami ustnymi. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie i rozbudowany zespół specjalistów, którzy nie tylko sprawnie posługują się j. niemieckim, lecz także wyróżniają się znajomością branż, dla których muszą zrealizować przekład. Jako biuro tłumaczeń otrzymaliśmy certyfikaty świadczące o najwyższej jakości naszych usług.

Tłumaczenia z j. niemieckiego i na j. niemiecki

Rzetelnie i terminowo realizujemy tłumaczenia ustne i pisemne. Wśród nich znajdują się tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) z j. niemieckiego i na j. niemiecki. Tłumacze przysięgli niemieckiego zatwierdzeni zostali przez Ministerstwo Sprawiedliwości i ponoszą szczególną odpowiedzialność za wykonywane przekłady.

Tłumaczenia dokumentów z i na j. niemiecki

Wśród naszych usług znajdują się też tłumaczenie dokumentów na j. niemiecki lub z j. niemieckiego na j.polski. Dokumentami zleconymi do tłumaczenia mogą być na przykład: umowy, dokumentacje medyczne, dyplomy, certyfikaty, instrukcje obsługi.

Tłumaczenia techniczne z i na j. niemiecki

Tłumaczenia techniczne to między innymi rysunki techniczne, dokumenty projektowe, podręczniki, katalogi produktów i usług oraz kosztorysy. To zwykle tłumaczenia specjalistyczne, które wymagają znajomości branży i słownictwa z nią związanego. W naszym biurze mamy najlepszych specjalistów zarówno od j. angielskiego, jak i od wiedzy technicznej.

Tłumaczenia ustne z i na j. niemiecki

Przeprowadzimy profesjonalne tłumaczenia ustne j.niemieckiego (symultaniczne i konsekutywne) w czasie konferencji, szkoleń, kongresów, seminariów, sympozjów, negocjacji biznesowych i podczas wszystkich innych spotkań w j.niemieckim. Przykładowe dziedziny, w których możemy pomóc, to: ochrona środowiska, energetyka i odnawialne źródła energii, marketing, prawo, transport, przemysł zbrojeniowy i lotnictwo, finanse.

Tłumaczenia prawnicze z i na j. niemiecki

Jeśli interesują Cię tłumaczenia prawnicze ;na j. niemiecki lub z j.niemieckiego, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Wśród przekładów prawniczych znajdują się między innymi: akty prawne, dokumenty procesowe, gwarancje bankowe, sprawozdania finansowe, umowy handlowe oraz zaświadczenia o niekaralności.

Tłumaczenia przysięgłe z i na j. niemiecki

Możemy przygotować dla Ciebie również tłumaczenia przysięgłe, które będą respektowane w większości instytucji jako oficjalne dokumenty. Poza dokumentami przeprowadzamy też ustne tłumaczenia uwierzytelnione z j. niemieckiego i na j. niemiecki.