Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów?
Usługi

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów?

Tłumaczenie dokumentów powinno być realizowane przez specjalistę. Nasze biuro tłumaczeń współpracuje z profesjonalnymi tłumaczami, którzy mogą wykonać zarówno zwykłe tłumaczenia pisemne, jak i tłumaczenia przysięgłe. W tym drugim przypadku wykonuje je tłumacz zaprzysiężony przez Ministra Sprawiedliwości. Przetłumaczone dokumenty respektowane są w większości urzędów i instytucji jako oficjalne dokumenty. Realizujemy tłumaczenie dokumentów na język angielski, ale też te mniej popularne – np. tłumaczenie dokumentów holenderskich. W naszym zespole pracuje również tłumacz przysięgły języka szwajcarskiego. Dowiedz się więcej i skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia całych dokumentów

Tłumaczenia dokumentów to m.in. przekłady umów, wyników badań medycznych, dyplomów naukowych, sprawozdań, instrukcji obsługi i biznesplanu. Często są to tłumaczenia techniczne i tłumaczenia specjalistyczne.

Angielski

Jednym z najbardziej popularnych języków jest j. angielski, dlatego w wielu przypadkach konieczne jest tłumaczenie dokumentów z angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Umożliwia to rozszerzenie zasięgu działania firmy i wzmocnienie pozycji na arenie międzynarodowej. Mamy wieloletnie doświadczenie m.in. w tłumaczeniach techniczno- naukowych na język angielski. Oferujemy rzetelne tłumaczenie dokumentów na język angielski i odwrotnie.

Niemiecki

Zapewniamy tłumaczenie dokumentów z niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki.Nasi tłumacze biorą odpowiedzialność za zlecone tłumaczenie, oddają bezbłędny przekład dokumentów i zachowują poufność informacji.

Ukraiński

Jeśli potrzebne jest tłumaczenie dokumentów z ukraińskiego lub na ukraiński, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. W czasie, w którym do Polski przybywa coraz więcej obcokrajowców i Ukraińców, tłumaczenie dokumentów jest niezbędne, aby odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Gwarantujemy sprawną realizację przekładów polsko-ukraińskich.

Jak drogie tłumaczenie dokumentów?

Koszt tłumaczenia dokumentów zależy od kilku czynników, w tym od długości tekstu, rodzaju tekstu, języka przekładu i przeznaczenia tłumaczonego dokumentu. Liczy się także format zapisu dokumentu i czas poświęcony na realizację przekładu. W biurze Oferujemy 3 tryby tłumaczeń: standardowy, pilny i ekspresowy. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do bezpośredniej konsultacji.