Mobilna aplikacja zwiększa wydajność pracowników
Dla firm

Mobilna aplikacja zwiększa wydajność pracowników

Benefity dla pracowników oferuje dzisiaj bardzo wiele firm. Pozapłacowe benefity to najlepszy sposób nie tylko na pobudzenie wydajności, ale także na zyskanie lojalnych pracowników. Bardzo przydatnym narzędziem okazuje się mobilna aplikacja stworzona specjalnie dla pracowników.

Jakie korzyści dla pracowników przynosi aplikacja?

Dedykowana aplikacja przynosi wiele korzyści dla pracownika. Przede wszystkim informuje go o tym, kiedy jego wydajność spada. Pobudzenie aktywności przynosi korzyści dla pracownika. Dobrze, wydajnie pracujące osoby nie tylko mogą liczyć na wyższe zarobki. Aplikacja pozwala na zbieranie punktów, które są następnie wymieniane na benefity dla pracowników, które ta apka zapewnia. Pracownicy, którzy chcą zebrać więcej punków, zaczynają pracować bardziej wydajnie. Aplikacja może też służyć do komunikowania się ze współpracownikami i przełożonymi.

Jakie benefity dla pracownika zapewnia aplikacja?

Zebrane w aplikacji punkty zamieniane są na prawdziwe pieniądze, którymi można zasilić kartę przedpłaconą. Za zebrane pieniądze pracownicy mogą też wybierać z puli benefitów dostępnych w aplikacji. Do tych, które wybierane są naprawdę często zalicza się te, które wspierają rozwój zawodowy.

Pracownicy, którzy chcą inwestować w swój rozwój zawodowy mają do wyboru kursy angielskiego oraz szkolenia zawodowe. Kursy, które wspierają rozwój zawodowy mają formę stacjonarną. Odebranie benefitów przez pracownika jest naprawdę bardzo proste, a sama aplikacja jest intuicyjna i prosta w obsłudze.